Dodaj do ulubionych
?>" class="main_submit_orange">
 
 
 
O firmie

Przedsiębiorstwo COMPEX powstało w 1987 roku w oparciu o kapitał polski.

W okresie wieloletniej działalności zaprojektowano i uruchomiono w produkcji oraz wdrożono do praktyki wyroby do obsługi szeroko pojętej branży spożywczej w zakresie mycia i dezynfekcji – w szczególności produkcji i przetwórstwa mleka.

Systematyczne zdobywanie wiedzy, doświadczenia jak i ciągły rozwój naszej firmy pozwoliły na rozszerzenie produkcji o środki dla branży spożywczej w tym: piwowarskiej i winiarskiej, mięsnej i drobiarskiej, zakładów rybnych i przetwórstwa rybnego, przetwórstwa owocowo-warzywnego, tłuszczowego, jak również dla wytwórni soków, napojów i wód mineralnych, dla producentów lodów, cukierników i piekarzy. Ponadto oferujemy kompleksowe systemy mycia i dezynfekcji sprzętu mleczarskiego oraz preparaty do utrzymania higieny krów dla producentów mleka.

Wśród oferowanych przez nas wyrobów znajdują się również środki czyszczące dla myjni samochodowych.
Innowacją w naszej ofercie są bezdotykowe środki do czyszczenia i dezynfekcji basenów kąpielowych, brodzików i kabin prysznicowych.

Zakres naszej produkcji obejmuje preparaty kwaśne, alkaliczne i neutralne w czterech grupach:

  • preparaty dezynfekujące
  • preparaty czyszczące
  • złożone preparaty czyszcząco-dezynfekujące
  • dodatki do kwaśnych i alkalicznych preparatów myjących.

Długoletnie doświadczenie, współpraca z ośrodkami naukowymi, standardy krajowe i europejskie pozwoliły nam osiągnąć wysoki stopień skuteczności proponowanych preparatów.

Kładziemy szczególny nacisk na jednolitą wysoką jakość produkowanych wyrobów. Wynikiem tego jest osiągnięcie poziomu jakości porównywalnej z najbardziej renomowanymi producentami na rynku. Ten poziom jest gwarantowany wprowadzeniem kompleksowego systemu zarządzania jakością popartego auditem przeprowadzonym przez firmę TŰV Management Service GMbh w Monachium i w konsekwencji uzyskaniem certyfikatu ISO.

W celu wprowadzenia pełniejszej obsługi kontrahentów uruchomiono:

  • Opracowywanie Księgi mycia dla użytkowników środków produkcji przedsiębiorstwa COMPEX
  • Oraz na życzenie tych użytkowników organizowane jest szkolenie pracowników w przedmiotowym zakresie

Szczegółowe oferty charakteryzujące środki zawierają m.in.

  • Kartę kontroli wypłukiwalności
  • Kartę oznaczania stężenia w roztworze roboczym
  • Wykres przewodności preparatu

Użytkowników środków produkcji firmy COMPEX wyposażamy w karty bezpieczeństwa stosowanych środków.

Współpraca z użytkownikami środków produkcji przedsiębiorstwa COMPEX polega na monitorowaniu bieżących potrzeb asortymentowych oraz jakościowych przystosowanych do aktualnych warunków produkcyjnych.

Wszystkim naszym klientom oferujemy bezpłatne doradztwo techniczne w zakresie stosowania produkowanych środków jak również transport naszych wyrobów bezpośrednio do klienta.

Zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do współpracy..